השכרת רכב ליום חתונה

השכרת רכב ליום חתונה

בעבור אנשים אשר אינם עושים שימוש קבוע ברכב מומלץ לוותר על החזקת רכב פרטי ולהשתמש במידת הצורך בשירותי השכרה. פרט לפטור מתשלום דמי ביטוח הרכב מעניקה השכרת רכבים גם אפשרות לנסוע על רכב חדש ותקין. אחת הסיבות הנפוצות להשכרת רכב ליום היא השכרת רכב לחתונה. במסגרת ההכנות לחתונה המרגשת, מטפל הזוג הצעיר בהרבה מאד נושאים ותחומים. אחת השאלות החשובות היא באיזה רכב להגיע לחתונה? במבט על מכלול היתרונות של שיטת השכרת רכב בארץ, ברור שזו האופציה המועדפת בנושא רכב לחתונה. אם נבחרת להיות השושבין ואתה אחראי על הנושא הזה, חשוב לדעת שיש הרבה מה לבדוק מעבר לקישוטים של האוטו.

קודם חשוב לציין שעלות ההשכרה של הרכב תשתנה בהתאם לסוג הרכב ושנת הייצור, אבל יש עוד גורמים שמשפיעים על המחיר ואנחנו נעבור עליהם כאן. היתרון הגדול בהשכרת רכב הוא שכמעט תמיד תקבל רכב חדש ותקין (את הישנים הם בדר"כ מוכרים")

עלות השכרת רכב ליום

עלות השכרת רכב ליום אחד עולה לא מעט ולכן יש לדעת מה היא כוללת:

    • מתי אפשר לשכור?
    • מתי אפשר להחזיר והיכן?
    • מהו אופן חישוב המחיר?

חשוב לשים לב לדברים האלו ולכל האותיות הקטנות, כדי שלא יהיו הפתעות. כדאי גם לשאול האם חברת ההשכרה מטפלת גם בקישוטים לרכב. אם כן, יש לוודא מהו המחיר ומה זה כולל, כמה קישוטים, אילו קישוטים, היכן מבצעים את הכנת הרכב וכד'

בחירת רכב וחברה להשכרה

בחברה להשכרת רכבים קיים היצע גדול מאד של רכבים, בגדלים שונים, בדגמים נבחרים ובשפע של צבעים. הזוג הצעיר יכול לבחור מראש באיזה סוג רכב הוא מעוניין ומה יהיה גודלו וצבעו. הקו המנחה הוא לבחור רכב נוח ורחב במיוחד כדי שיהיה לכלה נוח להיכנס ולצאת ממנו עם השמלה והשובל הארוך.

לחתונת נושא שכל כולה היא סביב נושא מסוים, יש להתאים רכב המשתלב עם נושא זה בנראותו בצבעיו ובקישוטיו ולכן יש להזמינו בהתראה ארוכה יותר, כך שיהיה פנוי ביום החתונה.

יום החתונה הוא אחד הימים החשובים ביותר בחיי הזוג הצעיר ולכן חשוב לבחור בחברה אמינה להשכרת רכבים, בעלת מוניטין לאורך שנים רבות, צי רכב גדול הכולל סוגים שונים של רכבים.

ההמלצה היא להגיע למשרדי החברה, להזמין את הרכב ולראות אותו בעיניים כך שהלקוחות יהיו בטוחים שהוא אכן תואם את החשיבה ויתאים ליום החתונה.

האם יש עוד נוסעים מלבד החתן והכלה? במידה וכן, כדאי לבחון אפשרות של השכרת רכב שבעה מקומות או אולי עדיף לשכור שני רכבים. האחד עבור החתן והכלה והשני עבור המשפחה המורחבת.

נתיב הנסיעה מסלון הכלות לאתר הצילומים המרוחק ואחר כך לאולם האירועים יגזול זמן ודלק, לכן יש לבדוק עם חברת ההשכרה על פי איזו שיטת חישוב הם עובדים, אם על פי מספר הקילומטרים שנוצלו או על פי סך ימי ההשכרה .

תשלומים נוספים

יש לבדוק מהו מועד החזרת הרכב ואם חברת השכרת הרכב נוהגת לגבות תשלום נוסף עקב איחור בשעת החזרת הרכב, בכל זאת זה הבוקר שלאחר החתונה ובאופן טבעי ההתנהלות תהייה בעצלתיים.

אמצעי מדיה להשמעה ברכב החתונה

להנעמת זמן השהייה ברכב בעת הנסיעה הארוכה מנקודה לנקודה וכדי להיכנס לאווירת החתונה, כדאי להכין מראש ולהביא אתכם, דיסקים או דיסק און קי הכולל את המוסיקה האהובה עליכם.

תכנון מסלול וזמני הנסיעה ביום האירוע

יש לבחון את לוח הזמנים של יום החתונה, מה מסלול הנסיעה של החתן והכלה ומה הוא כולל. אצל רוב הזוגות, יום החתונה מתחיל בהסעת הכלה ליום פינוק בסלון הכלות. בינתיים יכולים השושבין והחתן לטפל בנושא קישוט הרכב.

עקב העומס הרב בכבישים מומלץ לקחת אקסטרה זמן לפחות של חצי שעה כדי שבסופו של דבר, לא יהיה איחור בהגעת הזוג הצעיר לאולם האירועים. בנוסף לכך, כדאי לבצע שבוע לפני החתונה מבחן תנועה ביום בשבוע של החתונה, לנסוע במסלול שתוכנן ולשים לב לעיכובים בדרך, לבדוק בפרסומים אם מתוכננים לתאריך החתונה אירועים שיפריעו למהלך התקין של התנועה כמו הפגנה, צעדה או כל פעילות חריגה אחרת. על פי מידע זה, תוכלו לתכנן מראש שינויים בנתיב הנסיעה כדי לקצר את זמן ההגעה ליעד.

רשימות רשימות.....

לאורך כל תהליך הכנת החתונה נעזרים ברשימות ובטבלאות אקסל . חשוב מאד שכל המידע זה יהיה עם הזוג הצעיר ברכב כך שבמידת הצורך אפשר יהיה לדבר עם ספקים שונים או עם אנשי הקשר בחברה להשכרת הרכב לתיאומים ושינויים אחרונים על פי הצורך.

השכרת רכב לחתונה

במכלול ההוצאות לחתונה, כוללים גם את עלות השכרת רכב ליום אחד. זו לא הוצאה קטנה אך היתרונות הרבים של הרכב הצמוד אליכם לאורך כל היום ומשרת בדיוק את המטרות שלכם בזמנים שקבעתם, שווה כל שקל .

שיהיה במזל טוב !

לאן נוסעים מכאן? לרשתות מכוני הרישוי המובילות...

דינמומטר
טכנוטסט
קומפיוטסט
Rent a Car - השכרת רכב Car Sale - מכירת רכב ליסינג תפעולי

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון