כל מה שחשוב לדעת טסט לקרוואנים

מתכננים לשכור קרוואן לקראת הטיול הבא שלכם? לפניכם כל מה שחשוב לדעת על קרוואנים להשכרה חכמה ומתוכננת היטב!

הייחודיות של הקרוואנים

הייחודיות של הקרוואנים באה לידי ביטוי בעיקר בכך, שהם מהווים שילוב בין פתרון לינה ואף מגורים לבין כלי רכב לנסיעה על הכביש. הכוונה היא לכך, שהקרוואן מתוכנן ומאובזר באופן כזה, שניתן ללון ולהתנהל בו באופן יום יומי, כמו בית לכל דבר ועניין, ובדומה לרכב – הוא נייד וניתן לנסוע אתו ממקום למקום. כך הוא נותן למטיילים פתרון מושלם הן ללינה והן למעבר נוח ממקום למקום לצד חוויה מיוחדת במינה.

היתרון של הביקוש

הביקוש ההולך וגדל להשכרת קרוואנים, הן בארץ והן בעולם, מהווה יתרון גדול למבקשים לשכור אחד. זאת, משום שכך המבחר הולך וגדל וכיום, המטיילים הישראליים יכולים לבחור לעצמם את הקרוואן המתאים להם ביותר מתוך האפשרויות הרבות הקיימות. לדוגמה, ניתן לבחור קרוואן גדול או קומפקטי, עצמאי או נגרר, סטנדרטי או יוקרתי וכך הלאה.

אופן השימוש

כאמור, הייחודיות של הקרוואן היא בעיקר בהיותו דו שימושי – למגורים ולנסיעה, ואם זו המטרה שלכם כשאתם מחפשים קרוואנים להשכרה פנו לחברת המעיינות המתמחה בהשכרת כל סוכי הקרוואנים, כדאי שתבחרו היטב את הקרוואן שלכם! אחד הפרמטרים החשובים מבחינה זו הוא הבחירה בין קרוואן עצמאי, בו נוהגים והוא מתנייד בעצמו, לבין קרוואן נגרר, שמתחבר לרכב הפרטי שלכם ונגרר מאחוריו לאורך הנסיעה.

המבנה הפנימי

חלק חשוב נוסף בבחירת קרוואן הוא המבנה הפנימי שלו. הכוונה היא לכך, שקרוואנים שונים בנויים ומתוכננים באופנים שונים וכך הם גם מתאימים לצרכים של מטיילים שונים. לדוגמה, יש קרוואנים להשכרה שעיקר החלל שלהם הוא משותף ומתאימים בעיקר לזוגות ויש כאלו שמאפשרים יותר פרטיות ומתאימים יותר לקבוצות של חברים או משפחות גדולות וכדומה.

אבזור

כפי שיש הבדלים בגדלים ובמבנים הפנימיים של קרוואנים, כך גם יש הבדלים מבחינת האבזור שלהם החל ממטבח מאובזר יותר ועד למספר גדול יותר של מיטות. מן הסתם, ככל שתבחרו קרוואן יותר מאובזר, יותר גדול ויותר יוקרתי, כך תעלה גם העלות שלו וכמובן – גם מידת ההנאה מחוויית השהייה שלכם בו! היות שכך, מומלץ מאוד לחשוב מראש מהם הצרכים של המטיילים ובנוסף גם להכין תקציב מותאם לצרכים אלו.

חניונים

היות שהקרוואן הוא רכב מסוג מאוד מיוחד, בעיקר בשל הגודל שלו, לא ניתן להחנות אותו בכל מקום ולכן חשוב לברר מראש, לפני היציאה אל הטיול או ליעד כזה או אחר, היכן ניתן להחנות אותו למשך הלילה. חשוב לדעת, שאתרי קמפינג רבים ברחבי הארץ מציעים חניוני קרוואנים ייעודיים, בהם ניתן להחנות את הקרוואן למשך הלילה ובבוקר להמשיך למסלולי טיולים באיזור, לנפוש באתר ובסביבתו או כל דבר אחר שתבחרו לעשות במשך היום.

לאן נוסעים מכאן? לרשתות מכוני הרישוי המובילות...

דינמומטר
טכנוטסט
קומפיוטסט
Rent a Car - השכרת רכב Car Sale - מכירת רכב ליסינג תפעולי

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון