שירותי השכרת רכב בארץ ובחו"ל

בישראל פועלות מספר חברות להשכרת רכבים המעניקות פתרון בעבור אנשים פרטיים, תיירים, חברות ואנשי עסקים. החזקת רכב פרטי בישראל דורשת הוצאות כספיות רבות. פרט לדלק יש לרכוש גם ביטוח מתאים לרכב ולתחזק את הרכב מעת לעת.

בעבור אנשים אשר אינם עושים שימוש קבוע ברכב מומלץ לוותר על החזקת רכב פרטי ולהשתמש במידת הצורך בשירותי השכרה. פרט לפטור מתשלום דמי ביטוח הרכב מעניקה השכרת רכבים גם אפשרות לנסוע על רכב חדש ותקין.

חברות ההשכרה מציעות מגוון רחב של רכבים חדישים מסוגים שונים. חשוב לציין כי עלות ההשכרה מושפעת באופן ישיר מסוג הרכב ושנת הייצור, אך לרוב כל רכבי החברה חדישים ותקינים. את הרכבים הישנים נוהגות החברות למכור במסגרת מכירות חיסול מיוחדות.

תנאי השכרת רכבים בישראל

כמעט כל חברות ההשכרה בישראל פועלות על פי אותו תקנון השכרת רכב. התקנון מבקש את שוכר הרכב להיות מעל גיל 24 ואינו מאפשר לנערים צעירים לנהוג ברכב. השוכר הוא הנהג היחיד אשר מורשה לנהוג ברכב ולא ניתן לאפשר לחברים ובני משפחה נוספים לנהוג ברכב ללא אישור מראש של חברת ההשכרה.

החברה מחויבת לבטח את כל הרכבים שלה בביטוח חובה בהתאם לחוק במדינת ישראל. פרט לביטוח חובה נוהגות החברות לבטח את הרכבים גם בביטוחים נוספים. חשוב לציין כי במקרה של תאונה וגרימת נזק לרכב יתבקש הנהג להשתתף בתשלום בעבור הנזק.

השכרת רכב אינה פוטרת את הנהג מאחריות לגבי נזקים שנגרמים לרכב ולכן מומלץ לנהוג בזהירות ולשמור על שלמות הרכב. התשלום בעבור ההשכרה מתבצע בתום תקופת ההשכרה אך יש להפקיד בידי החברה כרטיס אשראי ופיקדון לביטחון בעת קבלת הרכב.

את הרכב יש להשכיר לפחות ל- 24 שעות וחשוב להקפיד להחזירו בזמן. כל איחור בהחזרת הרכב יגרור אחריו תשלום נוסף. התשלום על הדלק חל על השוכר. את הרכב מקבל השוכר עם מיכל דלק מלא ויש להחזירו לחברה עם מיכל דלק מלא גם כן. במקרים בהם הרכב יוחזר ללא דלק יחויב השוכר בתשלום בעבור הדלק.

רכבים מיוחדים

חברות השכרת רכב מהוות פתרון בעבור מצבים בהם האדם זקוק לרכב גדול יותר או רכב מפואר יותר באופן זמני. משפחות אשר יוצאות לטיולים נוהגות לשכור רכבי שטח ורכבים גדולים ומרווחים בעבור כל בני המשפחה.

השכרת רכב מהווה פתרון מתאים גם בעבור חתן וכלה ביום החתונה. בני הזוג מבקשים להגיע אל האולם ביום חתונתם ברכב מפואר, מיוחד וחדיש. חברות השכרת רכב מעניקות חבילות השכרה מיוחדות ליום האירוע.

השכרה לנהגים צעירים

על אף התקנון מסכימות חברות השכרת לעתים להשכיר רכבים גם לצעירים מתחת לגיל 24. צעירים אלו מתבקשים לשלם לרוב מחירים גבוהים יותר ולקבל על עצמם הגבלות שונות. נהג מתחת לגיל 24 הוא לרוב נהג צעיר ללא וותק וניסיון על הכביש. הסטטיסטיקה מראה כי נהגים צעירים מעורבים במספר רב יותר של תאונות בהשוואה לנהגים מבוגרים ומנוסים, ובהתאם לכך הם מהווים סיכון גדול יותר בעבור חברות השכרת רכב.

חברות השכרת רכב מומלצות בישראל ובחו"ל

תמיר השכרת רכב | ליסינג – מעל 43 שנות ניסיון

תמיר השכרת רכב וליסינג – מעל 43 שנות ניסיון
www.tamir-rental.co.il

מקורות מומלצים נוספים להשכרת רכב:

לאן נוסעים מכאן? לרשתות מכוני הרישוי המובילות...

דינמומטר
טכנוטסט
קומפיוטסט
Rent a Car - השכרת רכב Car Sale - מכירת רכב ליסינג תפעולי

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון