איך להתכונן למבחן הטסט השנתי

איך להתכונן למבחן הטסט השנתי

בכל שנה מבחני הטסט השנתיים לרכב מתרחשים ואנחנו צריכים להתכונן לקראתם בצורה הטובה ביותר. ישנם דברים שחשוב לבצע לפני בדיקת הטסט הסופית, ניתן להיעזר במוסך פרטי או מורשה לבדיקה ותיקון הדברים החשובים ברכב – פנסים, מראות, צמיגים, מנוע, ותפקוד הרכב הכללי. במאמר זה, נספר לכם כיצד להתכונן למבחן הטסט השנתי, מה צריך לבדוק, ומהי הדרך להשגת החלקים התקולים. קדימה, נתחיל!

שלב ראשון – בדקו את הצמיגים

בשלב הראשוני וההתחלתי ביותר, לפני מבחן הטקסט השנתי, כדאי ומומלץ לבדוק את הצמיגים של הרכב, את מעצורי הדיסק הקיימים, וכמובן יש לוודא שהצמיגים של הרכב מנופחים היטב ונמצאים במצב תקין. מדובר בתהליך די פשוט שאותו תוכלו לבצע בעצמכם או לפנות למוסך מורשה. במבחן הטקסט השנתי, הדבר אולי הראשוני שנבדק הם הצמיגים של הרכב, לכן כדאי לייחס לזה חשיבות גבוהה. בקיצור, בדקו את הצמיגים של הרכב במטרה למנוע פשלות ואי נעימות.

שלב שני – בדקו את הפנסים

בחלק השני של מבחן הטסט השנתי הבודקים יבדקו היטב את הפנסים של הרכב, את האורות המיוחדים, וכמובן יבדקו האם קיימים פגמים מסוימים. לכן ובעקבות הנתון הזה, כדאי לייחס חשיבות ולבדוק את מצב הפנסים והתאורה באופן כללי, בדקו שאין שריטות למיניהם, שברים מסוימים, ותפקוד לקוי. בין היתר, כדאי גם לשים תשומת לב על התפקוד החשמלי של הרכב. לידיעתכם: הרבה מאוד אנשים נפלו במבחני הטסט השנתי עכב חוסר תשומת לב לתפקודם של הפנסים הקדמיים והאחוריים, קחו זאת בחשבון.

שלב שלישי – בדקו את המראות

במבחני הטסט השנתיים הרבה מאוד בוחנים מסתכלים על מראות הרכב, מוודאים שהכל תקין. במקרים שבהם מראות הרכב לא תקינות כלל, הבוחנים יכשילו אתכם על הפרטים הקטנים ביותר. בעקבות זאת, מומלץ וכדאי לבדוק את מראות הרכב, בדקו שאין שברים, שאין סדקים מסוימים, ושהכל שלם ותקין. מדובר בפעולה די פשוטה שאותה ניתן ליישם בעצמכם, שימו לב לנתון הזה כי הוא פקטור לא קטן בבדיקה.

זקוקים לחלקי חילוף במיידי? תכירו את מיליון חלקים

לכל אחד זה קרה, חלקי הרכב יקרים וכרגע ההכנסה שלנו לא מספיקה, הפתרון המיידי והטוב ביותר הוא לקנות חלקי חילוף יד שנייה מקונה רכבים. אם אתם מעוניינים לחסוך כסף, הפתרון נמצא באתר מיליון חלקים. מיליון חלקים הוקמה במטרה לחולל מהפכה ולהחזיר את הכסף לצרכן, לחסוך לו עלויות שנתיות גדולות, ובעיקר לתת מענה עבור חלקים נדירים, יוצאי דופן, עבור כל סוגי הרכבים. אל תהיו פראיירים, קנו חכם, בצורה כזאת שתחסוך לכם כסף. בנוסף, אתר מיליון חלקים ישמח לספק ולהעניק לכם ייעוץ מקיף, חלקים מיוחדים, וכמובן הדרכה ראשונית עבור החלפתם ברכב הקיים. כמו כן, למרבית מהחלקים תינתן אחריות של מס' חודשים עד שנה, בקיצור יש לכם אמא ואבא.

לפרטים נוספים וקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית בקרו באתר https://millionparts.co.il/

 

לאן נוסעים מכאן? לרשתות מכוני הרישוי המובילות...

דינמומטר
טכנוטסט
קומפיוטסט
Rent a Car - השכרת רכב Car Sale - מכירת רכב ליסינג תפעולי

הבהרה

אנו משתדלים מאד לשמור על המידע באתר מעודכן עד כמה שניתן, אך יתכן כי יופיע מידע שגוי באתר. על הקורא לפנות אל האתרים של החברות עצמן בכדי לקבל את המידע המעודכן ביותר אודותיהן. אין בעלי האתר והמחברים נושאים בכל אחריות מסוג כלשהו לכל נזק שנגרם בעקבות שימוש במידע המופיע באתר.

בחזרה לחלק העליון